Praktyka przy obsłudze Intensywnego Programu w zakresie pomocy humanitarnej

Oferta praktyk przy organizacji Programu Intensywnego NOHA w Warszawie w dn. 7-13 września 2015

OFERTA NIEAKTUALNA

UWAGA: Limit miejsc dla wolontariuszy/praktykantów został wyczerpany, stąd nie przyjmujemy już kolejnych zgłoszeń. Dziękujemy wszystkim za przesłane zgłoszenia! Do zobaczenia we wrześniu!

Konsorcjum NOHA poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji anglojęzycznego szkolenia w zakresie pomocy humanitarnej w dniach 7-13 września 2015.

Do obowiązków wolontariuszy będzie pomoc organizacyjna (przygotowywanie pakietów powitalnych, logistyka itp.) oraz pomoc przy obsłudze gości zagranicznych z całego świata (ponad 200 osób), w tym pomoc w obsłudze symulacji na poligonie Wojskowej Akademii Technicznej.

Chętni powinni być dyspozycyjni od początku września, a w dniach 7-13.09.2014 od rana do późnego wieczora. Powinni również władać w stopniu komunikatywnym językiem angielskim oraz znać topografię Uniwersytetu Warszawskiego. Zapewniamy wyżywienie (bez śniadań), a na koniec wolontariusze otrzymają zaświadczenie w języku angielskim potwierdzające realizację 120h stażu. Zaświadczenie będzie podpisane przez dyrektorów konsorcjum NOHA na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie w Aix-Marseille. W zależności od natężenia obowiązków organizacyjnych, możliwy będzie także udział w znacznej części programu szkolenia.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres noha@uw.edu.pl, w tytule wiadomości proszę wpisać WOLONTARIUSZ IP. Prosimy również o podanie numeru telefonu w zgłoszeniu.